مقالات

سفر به یاسوج و اجاره منزل مبله ارزان در یاسوج

 

اجاره منزل مبله ارزان در یاسوج

اجاره منزل مبله ارزان در یاسوج

یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد است  که در جنوب غربی کشور واقع شده است. این شهر در کوهپایه های زاگرس و کنار قله دنا  و رودخانه بشار قرار دارد . به همین علت از آب و هوای سرد و برفی در زمستان و هوایی خنک و دلپذیر در تابستان و بهار برخوردار است. یاسوج را به عنوان پایتخت طبیعت جنوب کشور می شناسند که هر ساله تعداد زیادی از مسافران از اقصی نقاط کشور به این شهر زیبا و طبیعت دلپذیر آن سفر میکنند.ما نیز در همین راستا با اجاره سوییت تمیز در یاسوج میزبان مهمانان عزیز هستیم..

اجاره منزل مبله ارزان در یاسوج

اجاره منزل مبله ارزان در یاسوج

از جاذبه های طبیعی و گردشگری این شهر میتوان به آبشار یاسوج اشاره کرد که در دو کیلومتری شمال شهر یاسوج قرار دارد و آبشاری به ارتفاع 10 متر است . باغ ها و درختان سرسبز در اطراف این آبشار تجربه ای دلچسب را برای شما رقم خواهد زد .

شاید تابلوی ورودی شهر یاسوج که ((به یاسوج شهر آبشارهای خروشان خوش امدید )) گویای همه چیز باشد . از آبشارهای یاسوج میتوان به آبشار مارگون ، آبشار بهرام بیگی،آبشار بن رود و آبشار شاه توف نام برد که همه این آبشارها چشمه هایی هستند که از  کوه دنا  سرچشمه میگیرند و به پایین میریزند.

جاذبه های گردشگری یاسوج

اجاره سوییت تمیز در یاسوج

یکی از جاذبه های زیبای این منطقه که در 55 کیلومتری جاده یاسوج_سپیدار واقع شده است  تنگ تامرادی است که  دارای 4 آبشار زیبا و یک آبشار 50 متری است و  برای دیدن آن از نزدیک باید کمی به خود زحمت دهید و پیاده روی کنید . تنگ تامرادی تجربه منحصر به فرد برای شماست که با عبور از غارهایی که آب در آن جاری است و طبیعت زیبای اطراف ، خاطره ای فراموش نشدنی برای شما به جا خواهد گذاشت.

اجاره سوییت تمیز در یاسوج

اجاره منزل مبله ارزان در یاسوج

از دیگر جاذبه های طبیعی این شهر میتوان به دریاچه زیبای کوه گل،طبیعت زیبای سی سخت،دره المون،چشمه میشی،تنگ مهریان ،منطقه حفاظت شده دنا و بسیاری از مکان های دیدنی دیگر اشاره کرد. اما جذابیت این شهر فقط در طبیعت آن خلاصه نمیشود . مردم یاسوج که  از دیرباز عشایر بوده اند و به تدریج  شهر نشین شده اند  همچنان فرهنگ اصیل عشایری عیل لر را در بین خود زنده نگه داشته اند. سنت ها و رسم و رسوم زیبای عروسی و لباس های خوش رنگ و نگار لری ، موسیقی دل نشین موسوم به ساز و نقاره  و آیین های رقص و چوب بازی از جاذبه های فرهنگی این شهر زیباست.

شاید تلفیق طبیعت و فرهنگ عشایری منطقه تجربه ای به دور از شهرنشینی خسته کننده این روزها برای شما داشته باشد.

تیم یاسوج سوئیت با اجاره سوییت تمیز در یاسوج میزبان خوبی برای مسافران عزیز خواهد بود.

برای مشاهده املاک ما در یاسوج : یاسوج سوئیت  ___ همه املاک یاسوج

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره سوئیت در یاسوج
02191070021